TERMÍNOVÁ LISTINA

Termínová listina:

PROPOZICE KE STAŽENÍ ZDE ATLETIKA.CZ

Předseda sportovně technické komise – Petr Šindelář Tel: 775 956 875   sindelarp@seznam.cz

2020

Dráha LKAS 2020

Hala LKAS 2020

2019

DRÁHA LKAS 2019 BROŽURA FINAL

2018

SOUTĚŽE DRÁHA LKAS 2018

SOUTĚŽE HALA LKAS 2018

SOUTĚŽE NOMINACE MEZIKRAJ MLÁDEŽE

SOUTĚŽE TERMÍNY 2018 K 19.9.17

Propozice utkání Severní Čechy – Sasko – Dolní Slezsko 

PROPOZICE SEVERNÍ ČECHY SASKO DOLNÍ SLEZKO CZE

AUSSCHREIBUNG SEVERNÍ ČEHY SASKO DOLNÍ SLEZKO DE

PROPOZYCJA SEVERNÍ ČECHY SASKO DOLNÍ SLEZKO POLSKA

 

Termínová listina – prosinec 2019
Termín : Název akce : Místo pořádání :
=========================================================

Pá 27.12. Silvestrovská hala (pořadatel AC Sl. Liberec) Jablonec / hala

 

Termínová listina – leden – duben 2020
Termín /začátek : Název akce : Místo pořádání :
=========================================================
Leden
5. 10:00 Českolipský Kvakoš Česká Lípa
8. 16:30 1. Halová středa Jablonec / hala
11. a 12. Přebory LKAS ve vícebojích a chůzi Jablonec / hala
15. 16:30 2. halová středa Jablonec / hala
18. 17:00 Mezinárodní závody Jablonecká hala 2020 Jablonec / hala
19. 12.00 Mistrovství Dolního Slezska mládeže Jablonec / hala
22. 16:30 3. halová středa Jablonec / hala
25. 10:00 Přebory LKAS mužů a žen Jablonec / hala
29. 16:30 4. halová středa Jablonec / hala
31. 10:00 Přebory LKAS družstev mlad. a nejml. žactva Jablonec / hala

Únor
1. 10:00 Přebory LKAS juniorů, dorostu + KHK Jablonec / hala
2. 10:00 Přebory LKAS staršího žactva +KHK Jablonec / hala
5. 16:30 5. halová středa Jablonec / hala
7. – 9. Mistrovství České republiky ve vícebojích Praha/Stromovka
8. 9:30 Jablonská laťka Jablonné v Podj.
9. Mistrovství České republiky v chůzi jun. až st. ž. Praha/Stromovka
12. 16:30 6. halová středa Jablonec / hala
15. 10:00 Přebory LKAS v běhu na 3000 m-Mem. K. L. Jablonec / hala
15. – 16. Mistrovství České republiky juniorů a dorostu Ostrava
16. 10:00 Přebory LKAS mladšího žactva Jablonec / hala
19. 16:30 7. halová středa Jablonec / hala
22. a 23. Mistrovství České republiky mužů a žen Ostrava
22. 10:00 Přebory LKAS nejmladšího žactva Jablonec / hala
26. 16:30 8. halová středa Jablonec / hala
29. Mistrovství České republiky žactva Praha/Stromovka

Březen
1. Mistrovství České republiky žactva Praha/Stromovka
7. MČR veteránů Jablonec / hala

7. MS veteránů v přespolním běhu Marrakech
13.-15. Halové MS Nanjing
14. 10:00 Velikonoční hala Jablonec / hala
15.-21. ME veteránů Braga/Port.
21. Běh Štěpánkou – přespolní běh Mladá Boleslav
21. Mistrovství České republiky v chůzi na 50 km Dudince
28. MČR – přespolní běh, dorost až mladší žactvo Tábor
29. MS v půlmaratónu Gdynia

Duben
2. – 5. ME veteránů v silničním běhu a chůzi Madeira
4. Mez. chodecké závody Poděbrady
5. 9:00 Velikonoce nad laťkou Varnsdorf
18. MČR veteránů v chůzi na okruhu Olomouc
19. MČR veteránů v přespolním běhu Jaroměř