TERMÍNOVÁ LISTINA

Termínová listina:

PROPOZICE KE STAŽENÍ ZDE ATLETIKA.CZ

Předseda sportovně technické komise – Petr Šindelář Tel: 775 956 875   sindelarp@seznam.cz

SOUTĚŽE DRÁHA LKAS 2018

SOUTĚŽE HALA LKAS 2018

SOUTĚŽE NOMINACE MEZIKRAJ MLÁDEŽE

SOUTĚŽE TERMÍNY 2018 K 19.9.17

Propozice utkání Severní Čechy – Sasko – Dolní Slezsko 

PROPOZICE SEVERNÍ ČECHY SASKO DOLNÍ SLEZKO CZE

AUSSCHREIBUNG SEVERNÍ ČEHY SASKO DOLNÍ SLEZKO DE

PROPOZYCJA SEVERNÍ ČECHY SASKO DOLNÍ SLEZKO POLSKA

Termínová listina LKAS 2018

Březen
24. MČR v přespolním běhu mladší žactvo až dorost Dolní Dobrouč
30. chůze pro 1. kolo ligových soutěží Olomouc

Duben
7. MČR v chůzi na 20 km mužů a žen Poděbrady
7. KP v přespolním běhu Mladá Boleslav
14. MČR v půlmaratónu mužů a žen Pardubice
14. chůze pro 2. kolo ligových soutěží Milovice
15. Běh u divadla Varnsdorf
26. Okresní přebor všech kategorií Liberec
28. MČR v běhu na 10 km Brno

Květen
3. 1. kolo KPD staršího žactva skupina A Rumburk
3. 1. kolo KPD staršího žactva skupina B Mladá Boleslav
do 4. okresní kola Štafetového poháru
5. 1. kolo KPD juniorstva a dorostu Pardubice
6. MČR v maratónu Praha
8. Memoriál Zuzany Krejčové Liberec
10. 1. kolo KPD nejmladšího žactva skupina A AC Jablonec
10. 1. kolo KPD nejmladšího žactva skupina B Jablonné v Podještědí
10. 1. kolo KPD nejmladšího žactva skupina C Turnov
12. a 13. KPJ víceboje všech kategorií Česká Lípa
15. Krajské finále – Štafetový pohár Liberec
17. 1. kolo KPD mladšího žactva skupina A AC Jablonec
17. 1. kolo KPD mladšího žactva skupina B Česká Lípa
17. 1. kolo KPD mladšího žactva skupina C Jičín
19. 1. kolo – I. liga skupina B Kolín
19. 1. kolo – II. liga skupina A Bílina
19. 1. kolo – II. liga skupina C Ústí nad Orlicí
20. 1. kolo KPD dospělých LIAZ Jablonec
22. Krajské finále – Pohár rozhlasu Turnov
24. Republikové finále – Štafetový pohár Kolín
24. 2. kolo KPD staršího žactva skupina A LIAZ Jablonec
24. 2. kolo KPD staršího žactva skupina B Liberec
26. 2. kolo KPD juniorstva a dorostu Nové Město nad Metují
27. chůze pro 3. kolo ligových soutěží* Praha
29. Memoriál Ludvíka Daňka Turnov
29. KP ve štafetě 8 x 200 m žactvo Turnov

30. Závody mládeže (ml. a starší žactvo,dorost a junioři) Mladá Boleslav

Červen
1. – 3. MČR ve vícebojích mimo dospělých Kolín
2. KPJ dospělí LIAZ Jablonec
3. KPJ starší žactvo Mladá Boleslav
6. 2. kolo KPD nejmladšího žactva skupina A Desná
6. 2. kolo KPD nejmladšího žactva skupina B Cvikov
6. 2. kolo KPD nejmladšího žactva skupina C Jičín
7. 2. kolo KPD mladšího žactva skupina A LIAZ Jablonec
9. 2. kolo – II. liga skupina A Jeseniova Praha

9. 2. kolo – I. liga skupina B Nové Město nad Metují

9. 2. kolo – II. liga skupina C Pardubice
9. Mezistátní utkání dorostu Slovinsko
10. 2. kolo KPD dospělých Liberec
10. chůze pro 3. kolo ligových soutěží* Zeleneč
12. Republikové finále – Pohár rozhlasu Olomouc
14. 3. kolo KPD staršího žactva skupina A Česká Lípa
14. 3. kolo KPD staršího žactva skupina B Turnov
16. a 17. MČR ve vícebojích dospělých Kladno
16. Mezistátní utkání juniorských družstev ČR
16. KPJ juniorstva a dorostu Liberec
17. KPJ mladší žactvo Jičín
17. 3. kolo KPD dospělých AC Jablonec
17. Mezikrajové utkání družstev staršího žactva Jihlava
19. Krajské finále – Trojboj všestrannosti s Adamem Turnov
20. Běh olympijského dne Jilemnice, Lomnice n. P., Liberec, Turnov, Ml. Boleslav
23. a 24. MČR juniorských a dorosteneckých kategorií Praha
23. KPJ nejmladší žactvo Jablonné v Podještědí
23. MČR veteránů Rumburk
24. Liberecký půlmaratón Liberec – přehrada
30. 3. kolo – I. liga skupina B Mladá Boleslav
30. 3. kolo – II. liga skupina C Litomyšl
30. KPJ chůze na dráze Rumburk

Červenec
1. 3. kolo – II. liga skupina A Liberec
8. Mezistátní utkání mužů a žen do 22 let Jelenia Gora
14. chůze pro 4. kolo ligových soutěží* Nové Město nad Metují
28. a 29. MČR mužů a žen Kladno

Srpen
4. MČR v běhu do vrchu Bělá pod Pradědem
7. – 12. Mistrovství Evropy Berlín
11. chůze pro 4. kolo ligových soutěží* Přerov
18. 3. kolo KPD juniorstva a dorostu LIAZ Jablonec
18. Mezinárodní mítink Mladá Evropa (do 19 let) LIAZ Jablonec
25. 4. kolo – I. liga skupina B LIAZ Jablonec
25. 4. kolo – II. liga skupina A Kladno
25. 4. kolo – II. liga skupina C Čáslav
26. MČR družstev mužů a žen Uherské Hradiště
26. 4. kolo KPD dospělých Česká Lípa

Září
1. a 2. MČR mužů a žen do 22 let Ostrava
1. Utkání žactva Liberecký kraj – Sasko – Slezsko LIAZ Jablonec
5. Finále KPD staršího žactva Liberec
8. a 9. Kontinentální pohár Ostrava
15. M Čech družstev juniorů a juniorek Hradec Králové
15. M Čech družstev dorostenců a dorostenek LIAZ Jablonec
15. M Čech družstev starších žáků a žákyň bude upřesněno
16. Jičínské memoriály Jičín
16. Baráž o 1. ligu a extraligu bude upřesněno
16. 5. kolo KPD dospělých Turnov
16. Přes desenské kopce Desná
19. 3. kolo KPD mladšího žactva skupina A Liberec
19. 3. kolo KPD mladšího žactva skupina B Varnsdorf
19. 3. kolo KPD mladšího žactva skupina C Mladá Boleslav
20. 3. kolo KPD nejmladšího žactva skupina A Liberec
20. 3. kolo KPD nejmladšího žactva skupina B Česká Lípa
20. 3. kolo KPD nejmladšího žactva skupina C Mladá Boleslav
22. a 23. MČR žáků a žákyň LIAZ Jablonec
22. Baráž o postup z KP do II. ligy Plzeň
22. Finále KPD nejmladšího žactva Jičín
25. Krajské finále Středoškolského poháru Turnov
28. MČR družstev juniorů a juniorek Praha
28. MČR družstev dorostenců a dorostenek Opava
29. Mezistátní utkání žactva
30. MČR v silničním běhu Běchovice
30. Finále KPD mladšího žactva Turnov

Říjen
6. MČR družstev starších žáků a starších žákyň Olomouc
6. MČR v chůzi na 50 km Praha
6. Silniční běh Žitava – Hrádek n. N. Žitava

Listopad
3. Běh na Českou chalupu Liberec
24. MČR v přespolním běhu dospělí a juniorstvo Kostelec
24. Mezinárodní víceutkání žactva v hale LIAZ Jablonec

Prosinec
1. Pomerančový mítink – starší a mladší žastvo LIAZ Jablonec
2. Pomerančový mítink – nejmladší žastvo LIAZ Jablonec
2. 73. Mikulášský běh na Bradech Jičín
8. Mezikrajové utkání mladšího žactva LIAZ Jablonec