LKAS hlavicka

Startovní listina Bogatynia 2.9.2017 Dívky a Chlapci

Liberecký kraj Bogatynia 2. 9. 2017 Dívky

 

Lp

konkurencja

Nazwisko

Imię

Rok

Klub

wynik

1

100 K

Novotná

Adéla

03

LIAZ Jablonec

12,24

2

100 K

Rappová

Františka

03

LIAZ Jablonec

12,90

3

300 K

Novotná

Adéla

03

LIAZ Jablonec

39,19

4

300 K

Pásková

Miluše

03

Slovan Varnsdorf

44,68

5

300 K

Schwarzová

Anna

02

AC Jablonec n.N.

(46,80)

6

600 K

Štanclová

Vendula

03

LIAZ Jablonec

1:58,23

7

600 K

Přichystalová

Eliška

03

LIAZ Jablonec

1:59,94

8

1000 K

Buštová

Simona

03

SK ZŠ Jablonné

3:25,63

9

1000 K

Jégrová

Denisa

03

LIAZ Jablonec

3:38,12

10

80 m ppl K

Čihulová

Sára

03

LIAZ Jablonec

12,80

11

80 m ppl K

Kubáčková

Magdalen

04

AC Jablonec n.N.

12,90

12

80 m ppl K

Bártová

Lenka

02

AC Jablonec n.N.

(13,90)

13

200 m ppl K

Kadavá

Kateřina

03

AC Jablonec n.N.

29,83

14

200 m ppl K

Hercíková

Klára

02

LIAZ Jablonec

31,71

15

200 m ppl K

Čihulová

Sára

03

LIAZ Jablonec

(31,32)

16

200 m ppl K

Vinšová

Anna

02

AC Turnov

32,27

17

Chód 3000 K

Zikmundová

Jana

02

AC Turnov

16:43,72

18

Chód 3000 K

Holičová

Karolína

02

AC Rumburk

16:54,87

19

Chód 3000 K

Hofrová

Eliška

05

Jiskra Nový Bor

(18:23,66)

20

Chód 3000 K

Klimentová

Anna

07

Jiskra Nový Bor

(19:45,20)

21

Chód 3000 K

Štěpánková

Lucie

07

Jiskra Nový Bor

(19:53.45)

22

W dal K

Kadavá

Kateřina

03

AC Jablonec n.N.

563

23

W dal K

Rappová

Františka

03

LIAZ Jablonec

543

24

Wzwyz K

Pásková

Miluše

03

Slovan Varnsdorf

153

25

Wzwyz K

Voštová

Anežka

02

LIAZ Jablonec

155

26

Tyczka K

Rydvalová

Anna

02

LIAZ Jablonec

300

27

Tyczka K

Hercíková

Klára

02

LIAZ Jablonec

270

28

Kula K

Velíšková

Barbora

02

AC Turnov

12,59

29

Kula K

Štejfová

Barbora

03

TJ Desná

11,64

30

Dysk K

Voštová

Anežka

02

LIAZ Jablonec

28,68

31

Dysk K

Jégrová

Denisa

03

LIAZ Jablonec

23,76

32

Mlot K

Dočekalová

Sára

03

LIAZ Jablonec

32,10

33

Mlot K

Charvátová

Kristýna

02

LIAZ Jablonec

42,38

34

Mlot K

Matoušková

Monika

02

LIAZ Jablonec

(31,82)

35

Mlot K

Maršíková

Viktorie

02

LIAZ Jablonec

(33,80)

36

Oszczep K

Dočekalová

Sára

03

LIAZ Jablonec

37,32

37

Oszczep K

Susová

Natálie

02

Slovan Varnsdorf

32,80

38

Sztafeta K 100

Novotná

 

 

 

 

 

Sztafeta K 200

Štanclová

 

 

 

 

 

Sztafeta K 300

Rappová

 

 

 

 

 

Sztafeta K 400

Kadavá

 

 

 

 

39

Sztafeta K B

 

 

 

 

 

 

Liberecký kraj Bogatynia 2. 9. 2017 Chlapci

 

Lp

konkurencja

Nazwisko

Imię

Rok

Klub

wynik

1

100 M

Čechtický

David

02

Slovan Liberec

11,88

2

100 M

Ponocný

Matěj

02

AC Turnov

11,95

3

300 M

Černý

Marek

02

Slovan Liberec

37,70

4

300 M

Ponocný

Matěj

02

AC Turnov

47,60

5

600 M

Pitoňák

Jakub

04

Jiskra Nový Bor

1:49,56

6

600 M

Belda

Martin

02

TJ Desná

1:45,26

7

1000 M

Hanyk

Michal

02

AC Turnov

2:39,53

8

1000 M

Štancl

Jáchym

03

LIAZ Jablonec

2:48,62

9

2000 M

Kopřiva

Jan

03

Jiskra Nový Bor

5:52,50

10

2000 M

Bušta

Sára

03

Sk ZŠ Jablonné

6:05,12

11

110 m ppl M

Vaníček

Jakub

02

LIAZ Jablonec

 

12

110 m ppl M

Osoba

Tomáš

03

LIAZ Jablonec

 

13

200 m ppl M

Marx

Tomáš

02

AC Jablonec n.N.

31,02

14

200 m ppl M

Vodička

Dušan

02

AC Jablonec n.N.

32,46

15

Chód 3000 M

Hanyk

Roman

04

AC Turnov

18:37,47

16

W dal M

Osoba

Tomáš

03

LIAZ Jablonec

556

17

W dal M

Vaníček

Jakub

02

LIAZ Jablonec

498

18

W dal M

Tomáš

Marx

02

AC Jablonec n.N.

(465)

19

Wzwyz M

Mádlo

Jakub

02

SK ZŠ Jablonné

168

20

Wzwyz M

Novák

Adam

02

SK ZŠ Jablonné

160

21

Tyczka M

Štancl

Jáchym

03

LIAZ Jablonec

363

22

Tyczka M

Žerava

Cyril

03

AC Turnov.

270

23

Tycyka M

Velička

Karel

03

LIAZ Jablonec

(301)

24

Kula M

Novák

Adam

02

SK ZŠ Jablonné

 

25

Kula M

Mikeš

Marek

03

Slovan Liberec

 

26

Dysk M

Žerava

Cyril

03

AC Turnov

36,89

27

Dysk M

Lank

Petr

02

Slovan Liberec

37,56

28

Mlot M

Lank

Petr

02

Slovan Liberec

41,95

29

Mlot M

Mikeš

Marek

02

Slovan Liberec

36,03

30

Oszczep M

Vodička

Dušan

02

AC Jablonec n.N.

39,62

31

Oszczep M

Mádlo

Jakub

02

SK ZŠ Jablonné

37,30

32

Sztafeta M100

Čechtický

 

 

 

 

 

Sztafeta M200

Ponocný

 

 

 

 

 

Sztafeta M300

Černý

 

 

 

 

 

Sztafeta M400

Hanyk

 

 

 

 

33

Sztafeta M B