LKAS hlavicka

Mezinárodní utkání v Bogatynii

Ahoj všichni,

děkuji všem trenérům a závodníkům, kteří dobře až výborně reprezentovali Liberecký kraj v Bogatynii.
Holčičky vyhrály (možná i proto, že nastoupily v plné sestavě), kluci obsadili hezké třetí místo :-)))). Kluky prostě nemáme.

Je škoda, že vám píšu několik mailů (strávila jsem s tím hodně času) a  přesto pokud nechci závodit (nebo nemohu), se kluci nebo jejich trenéři neomluví,  nebo pošlou omluvu ráno do Bogatynii (Martin Belda, Honza Kopřiva, Majda Kubáčková.... tam pak došlo bohužel k nedorozumění se startem Lenky Bártové).   Mohli jet jiní kluci, i kdyby udělali 1, resp. 2 body (na telefonu byli připraveni Roman Princ, Ondřej Svoboda nebo Roman Kadavý - určitě by se kousli i na delší  běhy).  Já jsem na telefonu 24 hodin a telefon jsem psala i do mailů. Jedině na chůzi, nikoho nenutím, protože ta je opravdu hodně specifická.

Děkuji Frantovi Špotákovi, že si všiml, že Němci postavili jednoho závodníka na 3 disciplíny (které vyhrál).

6. Uczestnicy: w zawodach udział biorą reprezentacje Saksonii, Okręgu Libereckiego i Dolnego Śląska. W każdej konkurencji drużyna wystawia dwóch zawodników z rocznika 2002-2003. Zawodnik ma prawo startu w dwóch konkurencjach i sztafecie.

Přiznám se, že mě nebaví, pořád někoho kontrolovat, zda dodržuje to, co je v pokynech. Proto prosím Romana Málka, aby se oficiálně ohradil proti startu:  Matteo Maulana  vyhrál dálku, 110 m plotů a disk.
Ještě jednou děkuji a výsledky jsem oskenovala a posílám.
Mějte se fajn.Eva MikulováPS. Nezapomeňte, že se blíží Mezikrajové utkání mladšího žactva v Bílině 30. září 2017  (také posílám propozice).